Cóż, wiesz, jak wszyscy są w twoich ramionach, gdy ludzie rozmawiają przez telefon komórkowy i prowadzą animowane rozmowy podczas jazdy lub, co gorsza, jadąc przez strefy szkolne i wiadomości tekstowe podczas jazdy. Jako rodzic, który naprawdę powinien ci przeszkadzać i jako dojeżdżający do pracy na autostradzie w drodze do pracy, jest to ostatnia rzecz, którą musisz zostawić za sobą ktoś, kto pisze i nie zwraca uwagi. Wszyscy wiemy, że ludzie robią głupie rzeczy, a rozproszeni kierowcy mają więcej wypadków - są po prostu niebezpieczni.

Obserwowaliśmy wszystkich biznesmenów, którzy poszli do pracy przeczytać Wall Street Journal lub kobiety, które nakładają szminkę na zderzak na zderzak na autostradzie. Ale co robią wszyscy podczas jazdy? Bóg tylko wie i może bałeś się zapytać. Cóż, nie jestem i chcę ci powiedzieć coś, co ostatnio mnie niepokoiło. Nie jestem pruderem i nie jestem aż tak religijny. To, co ludzie robią, myślą i mówią w swoich kwaterach, zależy od nich.

Niedawno jednak otrzymałem wiadomość e-mail z informacją o nowych kanałach oferowanych przez radio satelitarne. Jako subskrybent, miło jest mieć radio satelitarne w moich pojazdach, szczególnie gdy jadę na duże odległości między dużymi miastami, a wszystkie stacje radiowe to gospel, country lub po prostu nonsensy. To nie tak, że jestem przeciwny temu, co słyszą inni ludzie, ale mogę znieść tak dużo, zanim będę musiał to wyłączyć. W międzyczasie, setki kilometrów od miejsca docelowego, po prostu usiądź i zaśpiewaj sobie, a kiedy samochód jest na tempomacie, niewiele się dzieje - czy możesz powiedzieć nudny?

Być może dlatego radio satelitarne jest tak popularne wśród kierowców ciężarówek i podczas jazdy na duże odległości. Nawet jeśli jeździsz po mieście, miło mieć radio satelitarne i mieć ulubione stacje zawsze dostępne, gdziekolwiek jesteś. Jedynym problemem jest posiadanie radia satelitarnego z erotycznymi stacjami seksu. Ostatnią rzeczą, której potrzebujemy, są ludzie prowadzący autostradę, nie zwracając uwagi na erotyczne fantazje, a może nawet nie trzymający się za kierownicę podczas jazdy - słuchasz radia - używaj wyobraźni, zgadnąć, co tu mówię.

Potem pojawia się problem kontroli rodzicielskiej, który uniemożliwia dzieciom dostrojenie stacji, których wolisz nie słyszeć, lub wsiadaniu do samochodu, gdy nie ma Cię w domu, i włączaniu włącznika akcesoriów. Słuchaj rzeczy, o których nie muszą się niczego uczyć w tak młodym wieku. W rzeczywistości rozumiem, dlaczego zaniepokoiło to FCC i dlaczego sądy prawdopodobnie utrzymają swoje prawo do tego. Mimo to możesz zrozumieć niektóre wyzwania, które stoją przed Tobą, kiedy radio satelitarne wprowadza podglądacza w erotyczne stacje erotyczne. Rozważ to wszystko i pomyśl o tym.