Salehoo to internetowa baza danych dla wszystkich hurtowników. Oferuje wiele opcji, w których możesz wybrać produkt na sprzedaż, a także najlepszych dostawców, którzy spełniają potrzeby hurtowni. Aby zostać członkiem Salehoo, wystarczy wyszukać stronę internetową i zarejestrować się. Następnie musisz zapłacić niewielką kwotę, aby się zarejestrować. Następnie możesz cieszyć się wszystkimi rzeczami, które ten internetowy katalog hurtowy ma do zaoferowania.

Ten internetowy katalog hurtowy został uruchomiony w 2005 r. Przez przedsiębiorców Simona Slade i Marka Linga. W przypadku tego rodzaju działalności ci dwaj przedsiębiorcy starali się spełnić wymagania zarówno sprzedawcy detalicznego, jak i hurtownika. Dotarłeś do około sześćdziesięciu tysięcy sprzedawców i więcej od eBay i właścicieli firm, a to dlatego, że coraz więcej osób decyduje się na prowadzenie działalności online. Ale tym, co czyni ten katalog hurtowy bardziej popularnym jako dostawca online, jest rynek lokalny i międzynarodowy, którym służą.

Salehoo może zaoferować sprzedającemu różne opcje produktu lub produktu luzem lub detalicznego. W rzeczywistości, jako początkujący lub pionier w hurtowni, bycie członkiem Salehoo jest wielkim atutem, ponieważ możesz wybrać konkretny produkt do sprzedaży, o którym masz wystarczającą wiedzę. W ten sposób możesz odpowiedzieć na wszystkie możliwe pytania, które mogą zadać potencjalni klienci. Inną rzeczą jest to, że Salehoo może pozwolić ci na kontakt z więcej niż jednym dostawcą i produktem dla twojego hurtowego biznesu. Dotyczy to zwykle pionierskiego hurtownika, który chce rozszerzyć swoją działalność.

Ogólnie rzecz biorąc, Salehoo jest nie tylko dla początkujących, ale także dla pionierów, którzy chcą rozwijać swoją działalność, sprzedając więcej produktów lub produktów w hurtowni. Na przykład zacząłeś jako hurtownik biżuterii, a następnie możesz rozwijać swój biznes, mając ubrania obok biżuterii. Możesz uzyskać te produkty za pośrednictwem Salehoo bez ryzyka kontaktu z oszustami lub dostawcami kiepskich usług i produktów.